Інші захищені смартфони

Інші захищені смартфони


Телефон броньований у яких випадках актуальний?


Телефон броньований може бути актуальним, якщо ви займаєтеся екстремальними видами спорту, де дійсно легко пошкодити мобільний пристрій або потрапити в суворі погодні умови. Вибране вами рішення має гідно витримати як удари, і затоплення.

Броньовані телефони часто мають задовільні параметри, тому ми можемо використовувати їх щодня без компромісів. Захищений смартфон ідеальний і тоді, коли удома є маленькі діти. Адже використання традиційного телефону в якості іграшки часто закінчується розбитим екраном або іншими пошкодженнями.

На що звернути увагу вибираючи телефон, що не вбивається?


Найголовнішим елементом, яким володіє телефон, що не вбивається - це, звичайно ж, сам корпус. Зазвичай використовується металеве та гумове оздоблення. Таким чином, компоненти всередині максимально захищені, а сила падіння краще поглинається.

Також слід звернути увагу на стандарти IP. Це визначає не що інше, як пиленепроникність та водонепроникність. Ці аспекти дуже важливі у броньованих смартфонах. Стандартні пристрої в таких умовах легко та швидко ушкоджуються. Пил може потрапити у важкодоступні місця, наприклад, у всі роз'єми смартфона, і згодом видалити цей тип бруду вкрай складно. Сама водонепроникність дозволяє займатися зимовими видами спорту або експлуатувати смартфон під дощем, не побоюючись, що його пошкоджено. Крім того, коли пристрій забрудниться, ми можемо просто промити його під проточною водою дуже зручне рішення.

Захищені телефони IP 68 можна купити в Україні також з іншими актуальними стандартами та характеристиками, у широкому виборі рішень завжди можливо скориставшись послугами нашого інтернет-магазину.

Який бронебійний телефон вибрати?


Насамперед пристрій повинен підбиратися індивідуально під потреби споживача. Його дизайн та інтерфейс може бути адаптований як до жіночих, так і до чоловічих потреб. Перед покупкою варто ознайомитися з рейтингом броньованих смартфонів, що рекомендуються.

У нашому асортименті представлено безліч цікавих та популярних рішень, тільки визнаних виробників з хорошими відгуками, таких як:

• AGM.

• CAT.

• HOTWAV.

• Ulefone.

• Sigma мобільний.

• Uniwa.

Та інші.

Таким чином, купуючи у нас бронебійний телефон, ви отримуєте гарантію якості та довговічності обраного обладнання. Броньовані смартфони насамперед відрізняються міцністю та найдоступнішими цінами в Україні.

Більшість сучасних моделей відповідає вищевказаним критеріям і стандартам. Просто виберіть модель, що цікавить вас, з нашого асортименту і насолоджуйтесь її перевагами в процесі використання.

4
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту