Як вибрати та купити Смартфони з тепловізором?

Як вибрати та купити Смартфони з тепловізором?Смартфон із тепловізійною камерою може виявитися дуже корисним для багатьох людей. Такого плану телефон може бути корисним у різних випадках, а саме:

• Будівництво;

Лісне господарство;

• Армія;

• Ветеринарія та медицина.

Такий план пристрою також використовуються інженерами та тестувальниками різного обладнання для перевірки тепловиділення.

Купити телефон із тепловізором: особливості функції


Перед тим як купити телефон із тепловізором важливо розуміти особливості та можливості такої камери. Функція тепловізора – реєструвати та візуалізувати розподіл температури. Він може вимірювати вибрані поверхні об'єктів і показувати аналіз на так званому термограмі. Вони використовують інфрачервоне випромінювання, яке перетворюється на електричний сигнал і, нарешті, візуальне зображення.

В інтернет-магазині PROMAX.in.ua представлений широкий вибір сучасних та якісних смартфонів, серед яких моделі із вбудованими тепловізорами користуються надзвичайною популярністю. З доступних моделей ви можете вибрати ті, що відповідають різним потребам як любителя гаджетів, так і людини, яка використовуватиме телефон з тепловізійною камерою у своїй повсякденній роботі.

Який телефон із тепловізором купити: популярні моделі


Для тих, хто не знає який телефон із тепловізором купити, пропонуємо вивчити кілька популярних моделей, дійсно вартих вашої уваги, а саме:


Blackview BV6600. Це бюджетна модель здатна утримувати вражаючий заряд 8580 мАг. Це не єдина перевага, пов'язана з батареєю, оскільки BV6600 також може заряджати інші пристрої, виступаючи як резервне джерело живлення. Ще однією перевагою є те, що він працює на Android 11. Цей телефон з тепловізором, купити який можна тим, найбільше підходить для тих, хто хоче мати смартфон з тепловізором, але не хоче переплачувати.


Ulefone Armor 9, смартфон тепловізор оснащений основним термодатчиком FLIR Lepton, є чудовим тепловізійним захищеним смартфоном для початківців. Вам також не потрібно турбуватися про пошкодження телефону, оскільки він має рейтинги MIL-STD 810G, IP68 та IP69K.


BV9800 Pro – другий захищений смартфон Blackview із технологією FLIR. Основна камера має роздільну здатність 48 мегапікселів, а селфі-камера - 16, що дозволяє фотографам робити гарні знімки в несприятливих умовах. Навіть у цьому випадку батареї ємністю 6580 мАч вистачить на цілий день. У поєднанні з рейтингами MIL-STD-810G, IP68 та IP69K цей телефон створений для будь-якого місця.


Cat 60 — одна із найстаріших захищених моделей телефонів із функціями теплобачення FLIR. Камера виявлятиме тепло на відстані до 100 футів і навіть бачитиме крізь дим. Крім того, телефон сумісний із програмою SAF/EST Thermal Screening. Cat S60 витримує удари та падіння з висоти 1,8 метра завдяки своїй міцній конструкції. Крім того, корпус залишається водонепроникним на глибині до 5 метрів протягом 60 хвилин. Під водою задня камера також може знімати відео та зображення.

Якщо ви бажаєте вигідно купити смартфон з тепловізором, пропонуємо вам, не гаючи часу вивчити асортимент нашого інтернет-магазину. PROMAX.in.ua здатний здивувати не тільки великим асортиментом, але й досить вигідними цінами.

4
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту