Новини, статті та огляди від Promax.in.ua

Новини, статті та огляди від Promax.in.ua

Як вибрати смартфон у 2023 році?
Смартфони зараз є як ніколи актуальними. Сучасні мобільні пристрої дуже популярні і навряд чи хтось може уявити без них своє повсякденне життя. Багато людей не хочуть йти на жодні компроміси і тому зупиняються на топових моделях. Ті, які не тільки бездоганно виглядають, а й дуже якісно зроблені, а головне забезпечують високу продуктивність і найширший функціонал.
Поради щодо використання смартфонів - найкращі товари в категорії
В даний час смартфони є невід'ємною частиною нашого життя. Навіть найбюджетніший смартфон може допомогти нам у вирішенні важливих завдань. Пристрої забезпечують відпочинок у період напруги, а також роблять наше життя простішим та цікавішим. Проте через неправильну експлуатацію смартфон може вийти з ладу раніше, як і будь-який інший пристрій. Щоб гарантувати тривалу роботу вашого телефону, слід дотримуватися кількох простих правил догляду за ним.
Захист телефону в екстремальних умовах
Телефони, що випускаються нині, можуть похвалитися гарними корпусами, виконаними, зокрема, з металу, пластику або скла. Однак часто їх падіння може призвести до пошкодження. Саме тому так важливо правильно захистити телефон в екстрених умовах, для цього ви можете купити водонепроникний чохол для телефону і загартоване скло.
XIAOMI огляд продуктів виробника – найкращі моделі в кожній категорії
Xiaomi - компанія, яка до недавнього часу асоціювалася тільки зі смартфонами за вкрай низькими цінами. Нині під вищезгаданим брендом ми вже можемо купити сотні різних речей із широко розуміємої електроніки. Усі вони мають спільний знаменник: надзвичайно низька ціна по відношенню до можливостей. Наш інтернет-магазин PROMAX.in.ua вирішив показати вам найтоповіші продукти Xiaomi, які особливо заслуговують на вашу увагу.
Захищені телефони для екстремальних умов
Броньовані, міцні смартфони - це пристрої "для особливих завдань", створені для дуже специфічної групи користувачів - ЗСУ і не тільки. Вони добре працюють у складних умовах, з якими не справляються стандартні смартфони, тому захищені смартфони часто обирають любителі екстремальних видів спорту, військові або люди, що працюють у будівельній галузі.
Акція «Різдвяні вигоди»
Розпочався новий рік, а значить новий риболовний сезон не за горами!Саме зараз – час підготуватись!

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту