Про насProMax.in.ua - це магазин для тих, хто цінує свій час та гроші.
Ми пропонуємо Вам широкий вибір товарів та забезпечуємо професійний сервіс. Консультанти нашого магазину допоможуть Вам зробити правильний вибір, швидко оформити замовлення та отримати товар у зручний для Вас час.
Купуючи у нас, Ви:
1. Заощаджуйте гроші.
Ми працюємо безпосередньо зі складами великих українських дистриб'юторів та не оплачуємо оренду, як це роблять звичайні магазини. Тому ціни у нас значно нижчі.
2. Заощаджуйте час.
Вам не потрібно витрачати час на багатогодинне ходіння магазинами. Достатньо зайти на наш сайт, зробити замовлення і Вам його доставлять додому або в офіс, або в інше місто України. Ви маєте можливість робити замовлення через інтернет у будь-який час доби.
3. Набуваєте надійності та якості.
Всі товари, що реалізуються у нашому магазині, сертифіковані та на них надається гарантія від 1 до 36 міс. (залежно від сервісної політики виробника чи дилера).
Магазин постійно розширює асортимент продукції, що надається, а також прагне надати своїм клієнтам і відвідувачам сайту максимум зручностей.
У нашому магазині діє система попередніх замовлень – можливість зробити попередню заявку на очікуваний товар. Як тільки товар надходить у продаж, ми інформуємо Вас про це та погоджуємо вартість товару та термін доставки.

Виникли питання?
Ви можете поставити нам свої запитання за допомогою функції «Зворотній зв'язок» або поспілкуватися з нами по телефону на сайті.

ProMax.in.ua – це магазин. Насамперед Інтернет-магазин, тобто Ви можете вибрати товари, оформити замовлення та сплатити його, не відриваючись від свого комп'ютера. Ми дуже намагалися, щоб Вам було зручно це зробити, і комфортність нашого сервісу помітили та оцінили багато хто.
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту