Умови угоди

Умови угоди від ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ProMax.in.ua

Шановний користувач сайту www.promax.in.ua, звертаємо Вашу увагу на те, що проставлення знака «галочка» означає, що Ви ознайомлені та погоджуєтесь з умовами використання сайту www.promax.in.ua, а також є акцептом Вами даної публічної оферти . Проставлення знака «галочка», а також використання в будь-якому вигляді сайту www.promax.in.ua (у тому числі, але не обмежуючись розміщенням замовлень Вами товарів та послуг з використанням сайту www.promax.in.ua, участь у бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм тощо) є Вашою беззастережною згодою з усіма умовами, зазначеними в цій публічній оферті та прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти Ви повинні утриматися від використання сайту www.promax.in.ua.

 

ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ:

1. Сайт - web-сайт, що належить Власнику сайту та має адресу в мережі Інтернет www.promax.in.ua, за допомогою якого Користувач має можливість здійснити купівлю бажаного товару.

2. Користувач (Ви) - фізична особа, резидент України, який досяг 18-річного віку, має повну дієздатність, що використовує даний сайт та/або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти та виконала всі його умови, описані нижче.

3. Покупець – Користувач, який здійснив замовлення на сайті www.promax.in.ua.

4. Адміністрація сайту – адміністрація інтернет-магазину «ProMax», www.promax.in.ua.

5. Угода - це публічна оферта, включаючи всі її умови.

6. Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, що розміщує на Сайті інформацію про товари та/або послуги, які можна замовити. Продавцем може бути як Адміністрація так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцю (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек тощо, що підтверджують факт передачі товару Покупцю).

7. Товар - товари, послуги, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті

8. Замовлення – звернення користувача через Сайт та/або за допомогою дзвінка на гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити замовлення товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні користувача.

9. Платник - особа, яка здійснює оплату замовлення користувача.

10. Одержувач - особа, зазначена Платником у формі замовлення як особа та уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

11. Пропозиція - відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливе замовлення товару.

12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережним і таким, що безумовно приймає (акцептує) цю Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з умовами цієї Угоди до реєстрації на Сайті та/або проставлення символу «галочка». Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та беззастережне прийняття Угоди користувача (відповідно до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України)

1.3. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити замовлення через оператора по телефону. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній пропозиції.

1.4 Інформація про товар відображається на сайті www.promax.in.ua та є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена та доповнена Адміністрацією будь-якої миті часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар, умови акції, ціну товару та будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті www.promax.in.ua Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті.

1.5. Продавець має право запропонувати замовити товар на iнших умовах пiсля отримання оферти Користувача. У такому разі ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем та/або Одержувачем товару за умов, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту одержання товару Покупцем.

1.6. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем та/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, строки доставки товару, його ціну, умови та форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення тощо, відправлених Продавцем та/або Адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms-повідомлень, за допомогою телефонії є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

1.7. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує погодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

1.8. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збирання та обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, розповсюдження, знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса , з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних та маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (розповсюдження) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям, іншим третім особам ( без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Це положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

1.9. Користувач відповідає за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректна, неточна та/або неправильна вказівка ​​даних у Замовленні призвела до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачі товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником як оплата товару. Користувач зобов'язаний надати себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

1.10. Узгодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне одержання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.11. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, що свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

1.12. Розрахунки між Продавцем та Покупцем за Товар здійснюються способами, вказаними на сайті у розділі «ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА».

2. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ

2.1. Способи та терміни доставки товарів вказані на сайті в розділі «ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА». Порядок та умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з оператором інтернет-магазину на момент оформлення покупки.

2.2. Самовивіз товару НІ.

2.3. Доставка товару здійснюється власними силами співробітниками інтернет-магазину згідно з умовами доставки або із залученням третіх осіб (перевізника).

2.4. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовного Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт приймання-передачі, товарно-транспортна накладна тощо) або фактичне отримання Одержувачем Товару та вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару . Перед відправкою товар перевіряється та страхується на повну вартість. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт приймання-передачі) та, у разі проблем, на місці пред'явити претензії до служби доставки. Продавець не несе відповідальності за дії компанії перевізника.

2.5 При доставці замовленого Користувачем товару, післяплатою (компанія перевізник Нова Пошта), фіскальний чек відправляється Покупцеві, на вказані в замовленні e-mail або номер телефону, на наступний робочий день, після отримання магазином оплати від Нової Пошти

3. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

3.1. Замовник має право відмовитися від товару у будь-який час до його передачі, а після передачі товару – у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

3.2. Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки.

3.3. При поверненні або відмові Покупця від товару належної якості Продавець повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

3.4. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті у розділі «КОНТАКТИ».

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ПОРЯДОК УРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ

4.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених на Сайті та придбаних у Продавця.

4.2. Продавець та Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.

4.3. Відповідальність Продавця за зміни умов замовлення (Оферти) обмежується правом Покупця відмовитись від замовлення товару та вимагати повернення коштів (якщо вони були сплачені).

4.4. Усі спірні питання, які можуть виникнути за цим Договором або у зв'язку з його виконанням, Покупець і Продавець вирішують шляхом переговорів. Досудовий порядок врегулювання спору є обов'язковим.

4.5. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладання цього договору. Сторона, яка не може виконати своїх зобов'язань, негайно повідомляє про це іншу Сторону.

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту