Опис Планшет Doogee T10 8/128Gb Global LTE Grey+чохол
Doogee T10
Доступний планшет Doogee T10 (8+128Гб) Gray - той варіант, якого вистачить для будь-яких практично завдань, включаючи навчання і навіть мультимедіа початкового рівня. Це дійсно стильний та сучасний гаджет, який порадує можливістю роботи в будь-яких задачах та додатках. Ця модель так само відмінно підходить для перегляду відео, адже дисплей дуже гарний – тут загалом багато переваг, які конкуренти не дають.

Відмінна продуктивність за свій бюджет.
Процесор в Doogee T10 (8+128Гб) Gray встановлений під назвою Unisoc T606, і він цілком забезпечує стабільну роботу системи, а також можливість запуску багатьох додатків. Працюючи в парі з 8 Гб оперативної пам'яті процесор дає багатозадачність, невелике енергоспоживання та досить високу швидкість роботи. 128 Гб постійної пам'яті - те, що потрібно для зберігання повноцінних фільмів та великої кількості інших файлів.

Doogee T10 - найкращий планшет для перегляду відео.
Планшет має вартість, як найпростіший смартфон, але при цьому має дисплей діагоналлю 10.1 Дм. Але ж це ще не все. Роздільна здатність матриці FullHD+, яскравість на дуже хорошому рівні, при цьому і кути огляду не відстають. На екрані знаходиться захисне скло, яке має олеофобне покриття. За його рахунок керувати планшетом вкрай приємно, є чітке розуміння того, що натискаєте, та й палець ковзає приємно цією поверхнею.

Продумали все.
У Doogee T10 Gray величезний акумулятор. Його ємність 8300 мАг, і цього вистачить майже весь день використання в режимі перегляду соціальних мереж. Так, також використовується стерео звук, тому в плані мультимедіа (не включаючи топові ігри) тут все відмінно. Планшет зручний, має якісний екран і багато пам'яті, а ще більш ніж доступний. Використовувати його зможе як доросла, так і дитина – однозначно гарний вибір.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
ОСНОВНЕ
Інтерфейс підключення — Type-C, 3.5 мм
Стандарти та технології — 3G, 4G
Операційна система — Android 12
Кількість SIM-карт — 2 SIM
Формат SIM-карти — Nano
Тип корпусу — Моноблок
Матеріал корпусу — Метал, Пластик, Полікарбонат, Скло
ПРОЦЕСОР
Процесор — Unisoc T606
Графічне ядро — Mali-G57 MP1
Кількість ядер — 8 ядер
Частота процесора — 1.6 ГГц
ЕКРАН
Діагональ екрану — 10.1
Роздільна здатність екрана — 1920x1200 пікс.
Тип екрану — IPS
Кількість кольорів — 16 мільйонів
КАМЕРА
Задня камера — 13 Мп
Фронтальна камера — 8 Мп
Запис відео — FullHD
ПАМ'ЯТЬ
Внутрішня пам'ять — 128 Гб
Оперативна пам'ять — 8 Гб
Підтримка карт пам'яті — Є
microSD можливе розширення — до 1 Тб
БЕЗВІДНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Bluetooth — 5.0
GPS — A-GPS / GPS / Glonass / Galileo / Beidou
Wi-F — 802.11 a/b/g/n/ac
ГАБАРИТИ
Розміри — 242.3 x 161.1 x 7.5 мм
Вага — 570 г
АКУМУЛЯТОР
Місткість акумулятора — 8300 мАг
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Планшет, USB кабель, Акумуляторна батарея, Зарядний пристрій, Інструкція

Смартфони за найкращими цінами.
Запрошуємо до нашого блога - корисна інформація, огляди, новини.
А також новий розділ з планшетами
Ми цінуємо кожного клієнта!
Основні характеристики Планшет Doogee T10 8/128Gb Global LTE Grey+чохол
Відгуки про Планшет Doogee T10 8/128Gb Global LTE Grey+чохол
Хочу висловити щиру подяку за твій відгук. Твої слова дуже важливі для нас та допомагають нам зрозуміти наші сильні та слабкі сторони. Ми завжди стараємося покращуватися та вдосконалювати нашу роботу, і твій відгук допомагає нам у цьому завданні.
Ще раз дякуємо за те, що відгукнувся про нашу роботу та поділився своїми враженнями. Ми цінуємо твою думку і будемо раді бачити тебе серед наших клієнтів у майбутньому.
Питання та відповіді (FAQ) Планшет Doogee T10 8/128Gb Global LTE Grey+чохол

По-перше, я був приємно здивований тим, що планшет працює дуже швидко та без затримок. З допомогою 8-ядерного процесора та 8 ГБ оперативної пам'яті, він легко справляється з будь-яким завданням, включаючи ігри та відео.
По-друге, я вражений якістю зображення та звуку. 10,1-дюймовий екран з високою роздільною здатністю дозволяє насолоджуватися фільмами та відео в найкращій якості, а стереодинаміки велкозавода забезпечують багатий та глибокий звук.
По-третє, я дуже задоволений функціоналом планшета. У ньому є всі необхідні порти та бездротові засоби зв'язку, включаючи LTE зв'язок для швидкого та надійного підключення до Інтернету.
Взагалі, я дуже задоволений своїм вибором та рекомендую планшет Doogee T10 8/128Gb Global LTE Grey всім тим, хто шукає потужний та якісний пристрій для розваг та роботи. Дякую інтернет-магазину Promax.in.ua за швидку доставку та хорошу обслуговування!